Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Školení, kurzy, semináře, rekvalifikace, ...

older | 1 | .... | 22 | 23 | (Page 24) | 25 | 26 | .... | 60 | newer

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] IT, Rekvalifikační kurzy. : Určeno posluchačům, kteří potřebují zvládnout obsluhu PC pro řešení standardní kancelářské administrativy v prostředí operačního systému Microsoft Windows za použití programového balíku Microsoft Office. Základy obsluhy PC Microsoft Word I. Microsoft Excel I. Internet I. Souhrnná cvičení I. Počet hodi ... - 2015-10-27 16:05:54 - SCOMP

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Správce sítí pro malé a střední organizace navrhuje, implementuje a udržuje síťovou infrastrukturu malé a střední organizace. Kurz je určen všem, kteří se chtějí ucházet o správce sítě a IT techniky v malých a středních organizacích . Posluchač získá po ukončení kurzu základní dovednosti pro uvedenou kvalifikaci. Cílem tohoto kurzu je ... - 2015-10-30 13:35:49 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Uvedený kurz je jeden z prvních kurzů tohoto typu na našem trhu. Obsahem kurzu je kompexní výuka práce na 3D tiskárně, předtisková příprava tiskárny a finální úpravy vyrobeného objektu. Součástí kuru je i vlastní předtisková příprava tisknutého objektu, včetně základních úprav pro tisk a daný model tiskárny. Velká část kurzu je dále vě ... - 2015-10-30 13:35:50 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Uvedený kurz je jeden z prvních kurzů tohoto typu na našem trhu. Obsahem kurzu je kompexní výuka práce na 3D tiskárně, předtisková příprava tiskárny a finální úpravy vyrobeného objektu. Součástí kuru je i vlastní předtisková příprava tisknutého objektu, včetně základních úprav pro tisk a daný model tiskárny. Velká část kurzu je dále vě ... - 2015-10-30 13:35:51 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Kurz je určen uchazečům o zaměstnání a zájemcům o zaměstnání v oblasti práce s motorovou řetězovou pilou [jak elektrickou, tak benzínovou] a křovinořezem. Absolvent tedy bude připraven pro činnost na pozici samostatného pracovníka obsluhy motorové řetězové pily a křovinořezu včetně jejich údržby. Zná problematiku rizik při práci s těmi ... - 2015-10-30 13:35:51 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost vedoucího týmu pracovníků z oblasti výroby - stavebnictví – činnost mistra - mistrové. Současně je profilem i samozřejmě činnost na pozici samostatného pracovníka z oblasti výroby – stavebnictví – montér suchých konstrukcí. Absolvent zná problematiku výroby ve stavebnictví, orient ... - 2015-10-30 13:35:52 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost člena nebo vedoucího týmu pracovníků z oblasti výroby zpracovatelského průmyslu – činnost mistra - mistrové. Současně je profilem i samozřejmě činnost na pozici samostatného pracovníka z oblasti výroby zpracovatelského průmyslu. Absolvent zná problematiku výroby, orientuje se ve v ... - 2015-10-30 13:35:53 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Kurz je sestaven tak, aby vybraným zaměstnancům poskytl ucelený blok dovedností a zvyklostí současného standardu. Je zaměřen hlavně na uvědomění si významu každého pracovníka ve výrobním procesu. Současně jsou však dovednosti tohoto kurzu odbornou přípravou pro práci pod tlakem a následných změn ve stylu řízení, což je v dnešní době bo ... - 2015-10-30 13:35:54 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu bude absolvent znát práci s touto technologií - bude umět programovat a obsluhovat číslicově ří¬zené stroje. Naučí se sestavovat řídící programy pro číslicově řízené obráběcí stroje, umí navrhovat a sestavovat technologické postupy a výrobní programy. Žák se naučí rovněž obsluhovat, kontrolovat a udržovat konven ... - 2015-10-30 13:35:55 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] Školství a pedagogika : Rekvalifikační kurz s názvem Lektor je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Kurz je v celkovém rozsahu 100 hodin. Rozvržení jednotlivých výukových hodin lze na základě požadavků účastníků kurzu realizovat přímo ve firmě. Cílem akreditovaného programu je připravit kvalifikované pracovníky, kteří budou plně vybaveni ... - 2015-10-30 19:51:45 - EduGate s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Kurz Základy práce s osobním počítačem si klade za cíl naučit posluchače základní ovládání počítače na úrovni uživatelské obsluhy operačního systému Windows a základních programů tohoto systému, Internetu a elektronické pošty a základních kancelářských programů MS Word a MS Excel na základní uživatelské úrovni. ... - 2015-10-30 13:35:47 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Absolvent po úspěšném absolvování kurzu zná práci se současnými operačními systémy a jejich instalací včetně implementace standardních aplikací. Dále umí pracovat a nastavovat počítačovou síť se všemi současnými variantami připojení včetně WiFi. Umí rutinně přeinstalovávat počítače, notebooky, nastavovat počítače do firemní sítě a inst ... - 2015-10-30 13:35:47 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Správce sítí pro malé a střední organizace navrhuje, implementuje a udržuje síťovou infrastrukturu malé a střední organizace. Kurz je určen všem, kteří se chtějí ucházet o správce sítě a IT techniky v malých a středních organizacích . Posluchač získá po ukončení kurzu základní dovednosti pro uvedenou kvalifikaci. Cílem tohoto kurzu je ... - 2015-10-30 13:35:48 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] Finance a bankovnictví : Na kurzu vám lektorka předá praktické zkušenosti z dlouholetého výkonu kontroly na místě a s příklady zjišťovaných nedostatků. * KONTROLA U PŘÍJEMCE DOTACÍ A PŘÍSPĚVKŮ Výběr kontrolní akce a příprava na veřejnosprávní kontrolu • vyžádané doklady a další dokumenty ke kontrole • způsoby účtování příjemců veřejné finanční podpory • co je ... - 2015-11-02 16:41:40 - 1. VOX a.s.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] Veřejná správa : Nového je více než hodně! Vyšla nová pravidla pravopisu, aktualizuje se korespondenční norma a mění se také stylistika firemní korespondence. Chcete-li držet krok s dobou a nekazit si image profesionálů zbytečnými chybami, nechejte se lektorkou provést všemi změnami. Uděláte si pořádek v tom, co je dnes jinak, než jste se učili ve škole, ... - 2015-11-02 16:42:50 - 1. VOX a.s.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] Manažerské dovednosti (soft skills) : Účastníci se naučí rozpoznávat osobnostní typy na základě jednoduchých, ale velmi komplexních kroků a pozorování – od čtení neverbálních signálů, přes verbální a paraverbální signály až po zvažování dodatečných informací, které o druhém mají. Správné pochopení typologie osobnosti by také mělo varovat před zneužíváním těchto dovedností k m ... - 2015-11-02 16:45:14 - 1. VOX a.s.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Jedná se o intenzivní pětiměsíční kurz kancelářských a manažerských dovedností s dlouhodobou několikaměsíční praxí. Po jeho ukončení bude absolvent umět pracovat s počítačem, efektivně využívat Internet, přijímat, psát a organizovat elektronickou poštu a vhodně volit potřebné aplikace pro potřeby komplexní práce v kanceláři. Dále zná ... - 2015-11-03 14:25:38 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Kurz je určen uchazečům o zaměstnání a zájemcům o zaměstnání v oblasti strojírenství jako obsluha CNC obráběcího stroje. Cílem kurzu je naučit účastníky kurzu základní teoretické informace o technologii obrábění na CNC obráběcích strojích. Dále je naučit využívat výkresovou dokumentaci a pracovat s řídícím programem na CNC stroje. Úča ... - 2015-11-03 14:28:38 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Jeden z prvních komplexních kurzů robotického automatizovaného pracoviště s výukou obsluhy a programování průmyslových robotů. Absolventi se zde naučí zásady bezpečné práce s robotem, jeho bezpečnostní systém a prvky ovládání. Dále veškeré pracovní režimy robotů včetně řešení mezních stavů, pochopí souřadnicový systém a HW a SW celého ... - 2015-11-03 14:28:47 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Správce sítí pro malé a střední organizace navrhuje, implementuje a udržuje síťovou infrastrukturu malé a střední organizace. Kurz je určen všem, kteří se chtějí ucházet o správce sítě a IT techniky v malých a středních organizacích . Posluchač získá po ukončení kurzu základní dovednosti pro uvedenou kvalifikaci. Cílem tohoto kurzu je ... - 2015-11-03 14:29:22 - JUBELA, s.r.o.

older | 1 | .... | 22 | 23 | (Page 24) | 25 | 26 | .... | 60 | newer