Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Školení, kurzy, semináře, rekvalifikace, ...

older | 1 | .... | 23 | 24 | (Page 25) | 26 | 27 | .... | 60 | newer

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Cíl kurzu: Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozici Asistenta - asistentky. Zná pravidla písemné a elektronické komunikace, jakož i komunikace po telefonu. Zná zásady úspěšné komunikace a prezentace včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. Zvládá úkoly spojené s řízením kanceláře a organizací po ... - 2015-11-03 14:29:36 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Posluchač získá po ukončení rekvalifikačního kurzu Obchodní zástupce základní obchodní dovednosti. Bude umět vytipovat potencionální zákazníky a následně s nimi jednat, nabídnout jim výrobky či služby, konkretizovat informace o vlastnostech, parametrech a ceně nabízených výrobků či služeb, konzultovat případné speciální požadavky zákaz ... - 2015-11-03 14:29:37 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Absolvent bude po úspěšném absolvování kurzu znát plně ovládání počítače v oblasti uvedených osnov. A to na pokročilé úrovni. Absolvent bude schopen pracovat rutinně s daty v počítači včetně přídavných zařízení, skeneru a vypalování disků. Bude umět plně ovládat internet a vyhledávat na něm informace. Současně bude schopen pracovat s e ... - 2015-11-03 14:29:37 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Posluchač po ukončení rekvalifikačního kurzu umí komunikační dovednosti na profesionální úrovni, zná pravidla písemné a elektronické komunikace, jakož i komunikace po telefonu. Zná zásady úspěšné komunikace a prezentace včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. Orientuje se v problematice hospodaření s časem a zvládání s ... - 2015-11-03 14:29:38 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu absolvent zná práci s celosvětovou informační sítí Internet a s jejími základními prvky [adresování, protokoly, vrstvy]. Umí tvořit prezentace na Internetu a jednoduchých úloh s využitím databázových systémů. Posluchači znají jazyky HTML, DHTML a CSS a programovacími jazyky JavaScript a PHP. Mají základní znalosti ... - 2015-11-03 14:29:39 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Cíl kurzu: Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozici projektového manažera. Zná problematiku projektového řízení, zvládá základy managementu a marketingu. Je připraven na tvorbu a vedení týmu. Zná zásady úspěšné komunikace a prezentace včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. Dovede pro práci pro ... - 2015-11-03 14:29:40 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu absolvent dokáže vytvářet a spravovat firemní internetovou prezentaci, dokáže ji koncepčně měnit a zajišťovat tak plynulou informovanost o společnosti. Zde je absolvent schopen vytvářet jednoduché webové aplikace pro použití na internetových stránkách společnosti. Umí pracovat s dynamickými prvky ve www prezentacíc ... - 2015-11-03 14:29:40 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Kurz Základy práce s osobním počítačem si klade za cíl naučit posluchače základní ovládání počítače na úrovni uživatelské obsluhy operačního systému Windows a základních programů tohoto systému, Internetu a elektronické pošty a základních kancelářských programů MS Word a MS Excel na základní uživatelské úrovni. ... - 2015-11-03 14:29:41 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Cíl kurzu: Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro zahájení podnikání. Orientuje se v administrativních a ekonomických podmínkách podnikání. Má základní manažerské a marketingové dovednosti. Orientuje se v problematice evropských fondů a možnostech jejich čerpání. Dovede využít počítač k podpoře svého podnikání. Umí vypracovat ... - 2015-11-03 14:29:42 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Absolvent po úspěšném absolvování kurzu zná práci se současnými operačními systémy a jejich instalací včetně implementace standardních aplikací. Dále umí pracovat a nastavovat počítačovou síť se všemi současnými variantami připojení včetně WiFi. Umí rutinně přeinstalovávat počítače, notebooky, nastavovat počítače do firemní sítě a inst ... - 2015-11-03 14:29:43 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu posluchač zná a umí základní manažerské funkce: plánování, organizování, vedení, koordinace a kontrolování. Umí a ovládá umění motivovat a hodnotit zaměstnance, jednat s obchodními partnery, řešit a identifikovat možné problémy ve firmě, vést příslušnou provozní dokumentaci, orientovat se v základních právních otáz ... - 2015-11-03 14:29:44 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozici samostatného pracovníka organizece práce, obchodu a souvisejících služeb. Zná problematiku a obchodní taktiky, zvládá základy obchodní a profesionální komunikace, zná základy marketingu, včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. Je připraven na vedení sam ... - 2015-11-03 14:29:45 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Určeno všem, kteří se chtějí ucházet o práci prodavače. Posluchač získá po ukončení rekvalifikačního kurzu Prodavač základní dovednosti pro uvedenou kvalifikaci. Po absolvování kurzu bude absolvent umět vést evidenci a množství zásob, inventarizaci zásob v obchodě, účtovat tržby, manipulovat se zbožím, skladovat zboží, posuzovat kvalit ... - 2015-11-03 14:29:46 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Absolvent se po absolvování kurzu orientuje v problematice vedení účetnictví účetních jednotek obchodních společností. Umí evidovat operace jednotlivých agend [faktury přijaté a vystavené, banku a pokladnu, majetek, zásoby, mzdy], ovládá souvztažnosti účtování účetních případů potřebných ke komplexnímu vedení účetnictví účetních jednot ... - 2015-11-03 14:29:48 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozice marketingového manažera, ac- manažera v reklamních agenturách, exekutivní pozice v marketingu a reklamě, juniorské pozice v marketingu a reklamě jak na straně společností, tak straně agenturní. Zvládá základy managementu a marketingu. Je připraven na tvorbu a vedení týmu ... - 2015-11-03 14:29:48 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] -- (Nezařazeno) -- : Uvedený kurz naučí absolventy práce na standardních obráběcích strojích typu frézka, soustruh a další stojanové stroje sloužící k obrábění včetně přípravy výroby a technické dokumentace. Kurz naučí posluchače orientaci v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací spolu s měřením a kontrolou délkových rozměrů, g ... - 2015-11-03 14:29:52 - JUBELA, s.r.o.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] IT, Rekvalifikační kurzy. : Určeno posluchačům, kteří se připravují na zpracování grafických materiálů za pomoci výpočetní techniky. Kurz je orientován na elektronickou sazbu a tvorbu graficky dynamických reklamních materiálů v prostředí vektorového editoru. Vektorová grafika – CorelDraw nebo Adobe Illustrator Profesionální stránkový zlom – Adobe In ... - 2015-11-03 16:05:33 - SCOMP

  0 0
 • 11/03/15--09:33: Tvorba www stránek
 • [rekvalifikacni-kurzy.info] IT, Rekvalifikační kurzy. : Určeno posluchačům, kteří chtějí vytvářet jednoduché www stránky v libovolném vývojovém prostředí s použitím kaskádových stylů. Internet a el. pošta Úvod do HTML HTML prakticky Úvod do kaskádových stylů CSS prakticky Publikace stránky a základy optimalizace Souhrnná cvičení Počet hodin: 80 Posluchači ... - 2015-11-03 16:05:43 - SCOMP

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] Veřejná správa : Nového je více než hodně! Vyšla nová pravidla pravopisu, aktualizuje se korespondenční norma a mění se také stylistika firemní korespondence. Chcete-li držet krok s dobou a nekazit si image profesionálů zbytečnými chybami, nechejte se lektorkou provést všemi změnami. Uděláte si pořádek v tom, co je dnes jinak, než jste se učili ve škole, ... - 2015-11-04 11:27:32 - 1. VOX a.s.

  0 0

  [rekvalifikacni-kurzy.info] Manažerské dovednosti (soft skills) : Účastníci se naučí rozpoznávat osobnostní typy na základě jednoduchých, ale velmi komplexních kroků a pozorování – od čtení neverbálních signálů, přes verbální a paraverbální signály až po zvažování dodatečných informací, které o druhém mají. Správné pochopení typologie osobnosti by také mělo varovat před zneužíváním těchto dovedností k m ... - 2015-11-04 11:29:58 - 1. VOX a.s.

older | 1 | .... | 23 | 24 | (Page 25) | 26 | 27 | .... | 60 | newer